Kontaktandmed

Võta ühendust

Võta meiega ühendust – muudame koos maailma, liiper liipri haaval.
Saad meiega ühendust võtta tööpäeviti kella 08.00–16.00:

Administratsioon ja arveldamine +358 2 0749 5400
Koolituste päringud +358 2 0749 5401
või e-posti teel info@proxion.fi

Allpool leiad üksikasjalikumad kontaktandmed ja -isikud teenindussektorite kaupa.

Arveldusinfo

Kontaktivorm

Arveldusinfot saate küsida e -posti teel aadressil tuki@proxion.fi


Lauri Aarnio
Üksuse direktor
Raudteetehnoloogiad
lauri.aarnio@proxion.fi
0407042542
Antti Haapalahti
Tegevjuht
Proxion Pro Oy
antti.haapalahti@proxion.fi
+358405262371
Pia Haavisto
Personalijuht
pia.haavisto@proxion.fi
0405968659
Juha Jalonen
Üksuse direktor
Taristu projekteerimine
juha.jalonen@proxion.fi
+358503415527
Toni Jukuri
Üksuse direktor
Hindamis- ja kinnitamisteenused
toni.jukuri@proxion.fi
+358408664792
Mika Kaukoranta
Üksuse juht
Trammitee-, tee-, tänava- ja regionaalplaneering
mika.kaukoranta@proxion.fi
0408414421
Eero Kauppinen
Üksuse juht
Liikluse planeerimine
eero.kauppinen@proxion.fi
+358505125204
Joni Kontio
Üksuse juht
Ohutus ja riskijuhtimine
joni.kontio@proxion.fi
+358401847562
Sami Korhonen
Tiimi juht
Kasutuselevõtu teenused
sami.korhonen@proxion.fi
+358407493064
Vesa Korpi
Üksuse direktor
Koolitus ja hooldusteenused
vesa.korpi@proxion.fi
+358406862234
Juha Lappeteläinen
Üksuse juht
Telemaatika ja reisijate teavitussüsteemid
juha.lappetelainen@proxion.fi
+358405556981
Tuomas Lonka
Arendusdirektor
Strateegiline projektid
tuomas.lonka@proxion.fi
0407129422
Juha Matinlompolo
Üksuse juht
Elektriraudtee
juha.matinlompolo@proxion.fi
+358406552472
Jouni Mikkonen
Üksuse juht
Keskkonna planeerimine
jouni.mikkonen@proxion.fi
+358442101261
Sannamari Nykänen
Finantsjuht
sannamari.nykanen@proxion.fi
0503866912
Janne Nyyssönen
Üksuse direktor
Elekter ja telemaatika
janne.nyyssonen@proxion.fi
+358401895372
Mikko Oksanen
Müügijuht
Turundus ja kommunikaatsioon
mikko.oksanen@proxion.fi
0409619224
Kaisa Pakanen
Tiimi juht
Koolidustegevus
kaisa.pakanen@proxion.fi
+358444973103
Sami Pakanen
Kooliduskoordinaator
Koolidustegevus
sami.pakanen@proxion.fi
+358407060590
Juha Riikonen
Tiimi juht
Turvangusüsteemide projekteerimine
juha.riikonen@proxion.fi
+358407205393
Jani Rissanen
Üksuse juht
Tugevvool
jani.rissanen@proxion.fi
+358407258200
Vesa Tuomola
Radatöö ekspert
Hooldusteenused
vesa.tuomola@proxion.fi
+358408665307
Mikko Saarinen
Tegevjuht
Proxion Plan Oy
mikko.saarinen@proxion.fi
+358405870499
Timo Savolainen
Tegevdirektor
timo.savolainen@proxion.fi
0440882216
Jesse Snäkin
Üksuse juht
Turvangusüsteemide projekteerimine
jesse.snakin@proxion.fi
+358407493066
Reijo Viinonen
Tegevdirektor
Proxion Plan Estonia Oü
reijo.viinonen@proxion.fi
+358406300631
Katriina Viljanen
Üksuse direktor
Liiklus ja keskkond
katriina.viljanen@proxion.fi
0408620959
Johanna Wäre
Tiimi juht
Hooldusteenused
johanna.ware@proxion.fi
+358404814184
Annmarie Åstrand
Personalijuhtimise ekspert
annmarie.astrand@proxion.fi
0401524567