Kontaktandmed

Võta ühendust

Võta meiega ühendust – muudame koos maailma, liiper liipri haaval.
Saad meiega ühendust võtta tööpäeviti kella 08.00–16.00:

Administratsioon ja arveldamine +358 2 0749 5400
Koolituste päringud +358 2 0749 5401
või e-posti teel info@proxion.fi

Allpool leiad üksikasjalikumad kontaktandmed ja -isikud teenindussektorite kaupa.

Arveldusinfo

Kontaktivorm

Arveldusinfot saate küsida e -posti teel aadressil tuki@proxion.fi


Vesa Tuomola
Radatöö ekspert
Rada hooldus
vesa.tuomola@proxion.fi
0408665307
Mika Kaukoranta
Grupp meester
Trammi planeerimine
mika.kaukoranta@proxion.fi
0408414421
Marko Tanttu
tiimmeester
liiklussüsteem
marko.tanttu@proxion.fi
0447700488
Riina Troberg
Gruppmeester
Digitaalsed raudteenused
riina.troberg@proxion.fi
+358 50 5060371
Jussi Nieminen
Meeskonna juht
Digitaalsed raudteeteenused
jussi.nieminen@proxion.fi
0407493067
Lauri Aarnio
Meeskonna juht
ERTM süsteemi projekteerimine
lauri.aarnio@proxion.fi
0407042542
Tapani Aitta
Gruppmeester
Digitaalsed raudteenused
tapani.aitta@proxion.fi
0406280500
Märt Ehrenpreis
Tegevdirektor
Proxion Estonia Oü
mart.ehrenpreis@proxion.fi
0403525765
Pia Haavisto
Personalijuht
pia.haavisto@proxion.fi
0405968659
Markus Jaatinen
Ärijuht
Digitaalsed raudteeteenused
markus.jaatinen@proxion.fi
0505988470
Juha Isometsä
Vastavusauditi juht
Hindamis- ja kinnitamisteenused
juha.isometsa@proxion.fi
040 5283694
Toni Jukuri
Ärijuht
Hindamis- ja kinnitamisteenused
toni.jukuri@proxion.fi
0408664792
Vesa Korpi
Ärijuht
Koolitus- ja ohutusteenused
vesa.korpi@proxion.fi
0406862234
Anssi Krooks
Direktor
Uus äri
anssi.krooks@proxion.fi
0407256020
Jarkko Kultalahti
Infojuht
jarkko.kultalahti@proxion.fi
0403413636
Juha Lappeteläinen
Grupp meester
Telematiikka ja informaatiojärjestelmät
juha.lappetelainen@proxion.fi
0405556981
Henri Lindholm
Grupp meester
Taristu projekteerimine
henri.lindholm@proxion.fi
0408424785
Tuomas Lonka
Arendusdirektor
Strateegiline projektid
tuomas.lonka@proxion.fi
0407129422
Juho Marila
Ärijuht
Turvalisus
juho.marila@proxion.fi
0406342216
Jenna Nordman
Finantsjuhtimise ekspert
jenna.nordman@proxion.fi
0409317330
Sannamari Nykänen
Finantsjuht
sannamari.nykanen@proxion.fi
0503866912
Janne Nyyssönen
Grupp meester
Elektri ja elektriraudtee projekteerimine
janne.nyyssonen@proxion.fi
0401895372
Mikko Oksanen
Müügijuht
Turundus ja kommunikaatsioon
mikko.oksanen@proxion.fi
0409619224
Kaisa Pakanen
Meeskonna juht
Rataopisto
kaisa.pakanen@proxion.fi
0444973103
Sami Pakanen
Koulutuskoordinaattori
Rataopisto
sami.pakanen@proxion.fi
0407060590
Mikko Saarinen
Ärijuht
Projekteerimis- ja ekspertteenused
mikko.saarinen@proxion.fi
0405870499
Timo Savolainen
Tegevdirektor
timo.savolainen@proxion.fi
0440882216
Jesse Snäkin
Grupp meester
Turvanguseadmed ja liiklusjuhtimise süsteemid
jesse.snakin@proxion.fi
0407493066
Heidi Sunnari
Juhtiv expert
ERTMS
heidi.sunnari@proxion.fi
0401895350
Reijo Viinonen
Projektijuhd
Autonoomne rong
reijo.viinonen@proxion.fi
0406300631
Katriina Viljanen
Grupp meester
Transpordi ja logistika planeerimine
katriina.viljanen@proxion.fi
0408620959
Johanna Wäre
Ohutusjuht
Koolitus- ja ohutusteenused
johanna.ware@proxion.fi
0404814184
Annmarie Åstrand
personalijuhtimise ekspert
annmarie.astrand@proxion.fi
0401524567