Kontaktandmed

Võta ühendust

Võta meiega ühendust – muudame koos maailma, liiper liipri haaval.
Saad meiega ühendust võtta tööpäeviti kella 08.00–16.00:

Administratsioon ja arveldamine +358 2 0749 5400
Koolituste päringud +358 2 0749 5401
või e-posti teel info@proxion.fi

Allpool leiad üksikasjalikumad kontaktandmed ja -isikud teenindussektorite kaupa.

Arveldusinfo

Kontaktivorm

Arveldusinfot saate küsida e -posti teel aadressil tuki@proxion.fi


Lauri Aarnio
Meeskonna juht
ERTM süsteemi projekteerimine
lauri.aarnio@proxion.fi
0407042542
Märt Ehrenpreis
Tegevdirektor
Proxion Estonia Oü
mart.ehrenpreis@proxion.fi
0403525765
Pia Haavisto
Personalijuht
pia.haavisto@proxion.fi
0405968659
Markus Jaatinen
Ärijuht
Digitaalsed raudteeteenused
markus.jaatinen@proxion.fi
0505988470
Toni Jukuri
Ärijuht
Hindamis- ja kinnitamisteenused
toni.jukuri@proxion.fi
0408664792
Sami Korhonen
Grupp meester
Kasutuselevõtukontrollid
sami.korhonen@proxion.fi
0407493064
Vesa Korpi
Ärijuht
Koolitus- ja ohutusteenused
vesa.korpi@proxion.fi
0406862234
Anssi Krooks
Direktor
Uus äri
anssi.krooks@proxion.fi
0407256020
Markus Kärkkäinen
Ohutusjuht
Turvallisuus ja riskienhallinta
markus.karkkainen@proxion.fi
0403547574
Juha Lappeteläinen
Grupp meester
Telematiikka ja informaatiojärjestelmät
juha.lappetelainen@proxion.fi
0405556981
Tuomas Lonka
Arendusdirektor
Strateegiline projektid
tuomas.lonka@proxion.fi
0407129422
Henri Lindholm
Grupp meester
Taristu projekteerimine
henri.lindholm@proxion.fi
0408424785
Janne-Joonas Mantsinen
Meeskonna juht
Digi- ja tarkvarateenused
janne-joonas.mantsinen@proxion.fi
0505474537
Jenna Nordman
Taloushallinnon asiantuntija
jenna.nordman@proxion.fi
0409317330
Sannamari Nykänen
Controller
sannamari.nykanen@proxion.fi
0503866912
Janne Nyyssönen
Grupp meester
Elektri ja elektriraudtee projekteerimine
janne.nyyssonen@proxion.fi
0401895372
Mikko Oksanen
Müügijuht
Turundus ja kommunikaatsioon
mikko.oksanen@proxion.fi
0409619224
Kaisa Pakanen
Meeskonna juht
Rataopisto
kaisa.pakanen@proxion.fi
0444973103
Sami Pakanen
Koulutuskoordinaattori
Rataopisto
sami.pakanen@proxion.fi
0407060590
Katriina Pietilä
Grupp meester
Transpordi ja logistika planeerimine
katriina.pietila@proxion.fi
0408620959
Pirjo Ranta
Meeskonna juht
Raideliikenne
pirjo.ranta@proxion.fi
0406201307
Mikko Saarinen
Ärijuht
Projekteerimis- ja ekspertteenused
mikko.saarinen@proxion.fi
0405870499
Timo Savolainen
Tegevdirektor
timo.savolainen@proxion.fi
0440882216
Jesse Snäkin
Grupp meester
Turvanguseadmed ja liiklusjuhtimise süsteemid
jesse.snakin@proxion.fi
0407493066
Heidi Sunnari
Meeskonna juht
ERTMS testimine ja labor
heidi.sunnari@proxion.fi
0401895350
Reijo Viinonen
Projektijuhd
Autonoomne rong
reijo.viinonen@proxion.fi
0406300631
Antti Wilkman
Müügijuht
Eraõiguslikele raudtee ja tööstuslik
antti.wilkman@proxion.fi
0404801350
Annmarie Åstrand
Talous- ja henkilöstöhallinnon asiantuntija
annmarie.astrand@proxion.fi
0401524567