fi

Avoinna 8.00 – 16.00 | Hallinto ja laskutus 0207 495 400 | Koulutustiedustelut 0207 495 401info@proxion.fi

 

Ota yhteyttä

Helsinki

Ratamestarinkatu 7a, 3.krs
00520 Helsinki

Kuopio

Viestikatu 7
(PL 4000)
70601 Kuopio

Oulu

Elektroniikkatie 10
90590 Oulu

Tampere

Kalevantie 2,
33100 Tampere

Pieksämäki

Myllykatu 12
(PL 30)
76100 Pieksämäki

Mikkeli

Maaherrankatu 14
50100
Mikkeli

Harmanen

Repe Harmanen

Toimitusjohtaja
Hallinto
repe.harmanen@proxion.fi
+358 40 04 67 717

karkkainen

Antti Kärkkäinen

CFO
Hallinto
antti.karkkainen@proxion.fi
+358 40 8444 393

Krooks

Anssi Krooks

Liiketoimintajohtaja
Digipalvelut
anssi.krooks@proxion.fi
+358 40 72 56 020

Saarinen

Mikko Saarinen

Liiketoimintajohtaja
Suunnittelu
mikko.saarinen@proxion.fi
+358 40 58 70 499

Savolainen

Timo Savolainen

Kehitysjohtaja
Projektitoimitukset
timo.savolainen@proxion.fi
+358 44 08 82 216

Varpunen

Marko Varpunen

Liiketoimintajohtaja
Rataopisto
marko.varpunen@proxion.fi
+358 40 18 73 456

Tuomela

Kaisa Pakanen

Koulutusmyyntipäällikkö
Rataopisto
kaisa.pakanen@proxion.fi
+358 44 49 73 103

Lindholm

Henri Lindholm

Ryhmäpäällikkö,
Infrasuunnittelu
henri.lindholm@proxion.fi
+358 40 84 24 785

Nyyssönen

Janne Nyyssönen

Ryhmäpäällikkö,
Sähkö- ja sähköratasuunnittelu
janne.nyyssonen@proxion.fi
+358 40 18 95 372

Sunnari

Heidi Sunnari

Ryhmäpäällikkö,
Turvalaitesuunnittelu
heidi.sunnari@proxion.fi
+358 40 18 95 350

Immonen

Jorma Immonen

Erityisasiantuntija,
Geotekniikka
jorma.immonen@proxion.fi
+358 40 65 38 111

korhonen

Sami Korhonen

Erityisasiantuntija,
Käyttöönottotarkastukset
sami.korhonen@proxion.fi
+358 40 74 93 064

Lonka

Tuomas Lonka

Erityisasiantuntija,
Rataverkon toiminnallisuus
tuomas.lonka@proxion.fi
+358 40 71 29 422

Snäkin

Jesse Snäkin

Erityisasiantuntija,
Turvalaitesuunnittelu
jesse.snakin@proxion.fi
+358 40 74 93 066

Carlstedt

Ilkka Carlstedt

Tuotepäällikkö, ProX-TRL
Projektitoimitukset
ilkka.carlstedt@proxion.fi
+358 40 68 61 345

Koponen

Merja Koponen

Laatupäällikkö,
Turvallisuus ja riskienhallinta
merja.koponen@proxion.fi
+358 40 15 34 400

Haavisto

Pia Haavisto

Henkilöstö- ja viestintäpäällikkö
Hallinto
pia.haavisto@proxion.fi
+358 40 59 68 659

Nykänen

Sannamari Nykänen

Controller
Hallinto
sannamari.nykanen@proxion.fi
+358 50 38 66 912

Astrand

Annmarie Åstrand

Hallinnon assistentti
Hallinto
annmarie.astrand@proxion.fi
+358 40 15 24 567

Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@proxion.fi.

Ota yhteyttä


Rekisteriseloste