Avoinna 8.00 – 16.00 | Hallinto ja laskutus 0207 495 400 | Koulutustiedustelut 0207 495 401info@proxion.fi

 

Ota yhteyttä

Helsinki

Ratamestarinkatu 7a, 3.krs
00520 Helsinki

Kuopio

Microkatu 1, T-osa
(PL 1199)
70211 Kuopio

Oulu

Elektroniikkatie 8
90590 Oulu

Tampere

Peltokatu 26 ,
33100 Tampere

Pieksämäki

Myllykatu 12
(PL 30)
76100 Pieksämäki

Savolainen

Timo Savolainen

Toimitusjohtaja
timo.savolainen@proxion.fi
+358 44 08 82 216

Saarinen

Mikko Saarinen

Liiketoimintajohtaja
Suunnittelu
mikko.saarinen@proxion.fi
+358 40 58 70 499

kuvat_tulossa

Vesa Korpi

Liiketoimintajohtaja,
Koulutus- ja turvallisuuspalvelut
vesa.korpi@proxion.fi
+358 40 68 62 234

kuvat_tulossa

Markus Jaatinen

Liiketoimintajohtaja
Digipalvelut
markus.jaatinen@proxion.fi
+358 50 59 88 470

Lonka

Tuomas Lonka

Kehitysjohtaja
tuomas.lonka@proxion.fi
+358 40 71 29 422

Reijo_pv_vasen

Reijo Viinonen

Projektijohtaja,
Autonominen juna -hanke
reijo.viinonen@proxion.fi
+358 40 63 00 631

kuvat_tulossa

Hanne Ala-Harja

Tiimipäällikkö,
Logistiikkasuunnittelu
hanne.ala-harja@proxion.fi
+358 50 52 48 669

Lindholm

Henri Lindholm

Tiimipäällikkö,
Infrasuunnittelu
henri.lindholm@proxion.fi
+358 40 84 24 785

Nyyssönen

Janne Nyyssönen

Tiimipäällikkö,
Sähkö- ja sähköratasuunnittelu
janne.nyyssonen@proxion.fi
+358 40 18 95 372

Katriina

Katriina Pietilä

Tiimipäällikkö
Liikennesuunnittelu
katriina.pietila@proxion.fi
+358 40 86 20 959

Sunnari

Heidi Sunnari

Tiimipäällikkö,
ERTMS
heidi.sunnari@proxion.fi
+358 40 18 95 350

Snäkin

Jesse Snäkin

Tiimipäällikkö,
Turvalaitesuunnittelu
jesse.snakin@proxion.fi
+358 40 74 93 066

Tiilikainen

Aapo Tiilikainen

Tiimipäällikkö,
Käyttöönottopalvelut
aapo.tiilikainen@proxion.fi
+358 50 34 56 279

Nieminen

Jussi Nieminen

Baltic Area Manager

jussi.nieminen@proxion.fi
+358 40 74 93 067

Tuomela

Kaisa Pakanen

Koulutusmyyntipäällikkö
Rataopisto
kaisa.pakanen@proxion.fi
+358 44 49 73 103

Krooks

Anssi Krooks

Liiketoimintajohtaja
(vanhempainvapaalla)
anssi.krooks@proxion.fi
+358 40 72 56 020

Haavisto

Pia Haavisto

Henkilöstö- ja viestintäpäällikkö
pia.haavisto@proxion.fi
+358 40 59 68 659

Koponen

Merja Koponen

Laatupäällikkö

merja.koponen@proxion.fi
+358 40 15 34 400

Nykänen

Sannamari Nykänen

Controller
sannamari.nykanen@proxion.fi
+358 50 38 66 912

Astrand

Annmarie Åstrand

Hallinnon assistentti
annmarie.astrand@proxion.fi
+358 40 15 24 567

Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@proxion.fi.

Ota yhteyttä


Rekisteriseloste