Avoinna 8.00 – 16.00 | Hallinto ja laskutus 0207 495 400 | Koulutustiedustelut 0207 495 401info@proxion.fi

 

Ota yhteyttä

Helsinki

Ratamestarinkatu 7a, 3.krs
00520 Helsinki

Kuopio

Microkatu 1, T-osa
(PL 1199)
70211 Kuopio

Oulu

Elektroniikkatie 8
90590 Oulu

Tampere

Peltokatu 26 ,
33100 Tampere

Pieksämäki

Myllykatu 12
(PL 30)
76100 Pieksämäki

ceo timo savolainen

Timo Savolainen

Toimitusjohtaja
timo.savolainen@proxion.fi
+358 44 088 2216

Saarinen

Mikko Saarinen

Liiketoimintajohtaja
Suunnittelu
mikko.saarinen@proxion.fi
+358 40 587 0499

Korpi

Vesa Korpi

Liiketoimintajohtaja
Koulutus- ja turvallisuuspalvelut
vesa.korpi@proxion.fi
+358 40 686 2234

Jaatinen pv

Markus Jaatinen

Liiketoimintajohtaja
Digipalvelut
markus.jaatinen@proxion.fi
+358 50 598 8470

kuvat_tulossa

Toni Jukuri

Liiketoimintajohtaja
Arviointi- ja hyväksyntäpalvelut
toni.jukuri@proxion.fi
+358  40 866 4792

Lonka

Tuomas Lonka

Kehitysjohtaja
tuomas.lonka@proxion.fi
+358 40 712 9422

Hanne pv

Hanne Ala-Harja

Tiimipäällikkö
Logistiikkasuunnittelu
hanne.ala-harja@proxion.fi
+358 50 524 8669

Lindholm

Henri Lindholm

Tiimipäällikkö
Infrasuunnittelu
henri.lindholm@proxion.fi
+358 40 842 4785

Nyyssönen

Janne Nyyssönen

Tiimipäällikkö
Sähkö- ja sähköratasuunnittelu
janne.nyyssonen@proxion.fi
+358 40 189 5372

Katriina

Katriina Pietilä

Tiimipäällikkö
Liikennesuunnittelu
katriina.pietila@proxion.fi
+358 40 862 0959

Sunnari

Heidi Sunnari

Tiimipäällikkö
ERTMS
heidi.sunnari@proxion.fi
+358 40 189 5350

Snäkin

Jesse Snäkin

Tiimipäällikkö
Turvalaitesuunnittelu
jesse.snakin@proxion.fi
+358 40 749 3066

Tiilikainen

Aapo Tiilikainen

Tiimipäällikkö
Käyttöönottopalvelut
aapo.tiilikainen@proxion.fi
+358 50 345 6279

Nieminen

Jussi Nieminen

Baltic Area Manager

jussi.nieminen@proxion.fi
+358 40 749 3067

Tuomela

Kaisa Pakanen

Koulutusmyyntipäällikkö
Rataopisto
kaisa.pakanen@proxion.fi
+358 44 497 3103

Krooks

Anssi Krooks

Liiketoimintajohtaja
(vanhempainvapaalla)
anssi.krooks@proxion.fi
+358 40 725 6020

Reijo_pv_vasen

Reijo Viinonen

Projektijohtaja
Autonominen juna -hanke
reijo.viinonen@proxion.fi
+358 40 630 0631

kuvat_tulossa

Antti Wilkman

Myyntipäällikkö
antti.wilkman@proxion.fi
+358 40 480 1350

Haavisto

Pia Haavisto

Henkilöstö- ja viestintäpäällikkö
pia.haavisto@proxion.fi
+358 40 596 8659

Koponen

Merja Koponen

Laatupäällikkö

merja.koponen@proxion.fi
+358 40 153 4400

Nykänen

Sannamari Nykänen

Controller
sannamari.nykanen@proxion.fi
+358 50 386 6912

Astrand

Annmarie Åstrand

Hallinnon assistentti
annmarie.astrand@proxion.fi
+358 40 152 4567

Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@proxion.fi.

Ota yhteyttä


    Rekisteriseloste